Ece Bench
  Ece Bench

  Ece Bench

  ₺190.00

  Ürün Özellikleri:

  Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip 18 mm yonga levhadan üretilmektedir.

  Ürünlerimiz 1 sınıf bağlantı parçaları ve aksesuarlar kullanılarak üretilmektedir.

  Ürünlerimiz 1 sınıf PVC kenar bantları kullanılarak üretilmektedir.

  Ürünlerimiz kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun E1 Sertifikalı hammaddeden üretilmektedir.

   

  Teslimat Kurulum Bilgileri:

  Ürünlerimiz demonte olarak özel paketinde sevk edilmektedir.

  Kurulum Jador Mobilya olarak tarafımıza aittir. Nakliye ve kurulum için ek bir ücret talep edilmez.

  Ürün taşıma esnasında ürünün hasar görmemesi için koli içerisinde petek karton ve köşelikler ile desteklenmiştir.

  Ürünler kargodan teslim alınırken paket mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı paket ve ürünler teslim alınmamalıdır. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz olarak değişimi yada iadesi yapılmaktadır.

  Ürün teslim alındıktan sonra paket içerisinde hasarlı parçalar var ise müşteri temsilcimize hasarlı parça numarasını ilettiğinizde yedek parça üretime alınarak tarafınıza ücretsiz şekilde gönderilir.

   

  Satış Sonrası Hizmet:

  Ürünümüzü 2 yıl boyunca Jador Mobilya garantisi altında, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  Ürünümüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, bize bildirmeniz yeterli. Hızlıca çözüm sürecini başlatır ve memnuniyetinizi sağlarız.

  Satış sonrası servis hizmetinden yararlanmak için garanti belgesinizi mutlaka saklayınız. Ürününüz, taşıma esnasında oluşan hasarlar için müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Kırık çizik vb durumda olan parçalarınız 2-3 iş günü içerisinde üretilerek ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir.

   

  Taksit ve Ödeme Seçenekleri:

  Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

  3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.

  Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle 0850 241 13 99 üzerinden ya da showroomlarımıza gelerek sipariş oluşturabilirsiniz.

         

  New product

  Delivery Setup Information

  Our products are shipped unassembled in a special package.

  Installation belongs to us as Jador Furniture. There is no additional charge for shipping and installation.

  The product is supported with honeycomb cardboard and corners inside the carton to prevent damage to the product during transportation.

  The package must be checked while receiving the products from the cargo. Damaged packages and products should not be received. Products that are found to be damaged are exchanged or returned free of charge.

  If there are damaged parts in the package after the product is received, when you send the damaged part number to our customer representative, the spare parts are taken into production and sent to you free of charge.

  After sales service

  You can use our product under the guarantee of Jador Furniture for 2 years with peace of mind.

  If you experience any dissatisfaction within 14 days of receiving our product, simply let us know. We quickly start the solution process and ensure your satisfaction.

  Please keep your warranty document in order to benefit from the after-sales service. You can contact our customer service representatives for damage caused during the transportation of your product. Your parts which are in the condition of broken scratches etc. will be produced within 2-3 working days and sent to you free of charge.

  You can pay with Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans and Advantage credit cards in 3, 6, 9 and 12 installments.

  With 3D Secure services company and a leading payment systems infrastructure in Turkey Iyzico you can shop with peace of mind to our secure payment system.

  You can create orders via money order, credit and debit card, cash, and partial payment options on 0850 241 13 99 or by coming to our showrooms.

  Product added to wishlist

  Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.